4. července 2013

Worms: Clan Wars

Po dlouhé době se hlásíme z našeho blogu a přinášíme stručné informace o nově chystané hře, která má vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

http://i2.cdnds.net/13/25/618x265/gaming-worms-clan-wars.jpg
Jedná se o Worms: Clan Wars, hru tentokrát jen a pouze pro počítače. Na první pohled téměř jako Revolution, ovšem se zcela novou příběhovou lajnou, novými zbraněmi a - teď se podržte - válkami klanů. Hráči si buď mohou založit vlastní klan, nebo se připojit k již existujícímu, a vést bitvy proti ostatním klanům, jak přátelské, tak v ligách. Neméně zajímavá je integrace se Steam Workshopem, s jehož pomocí by mělo být údajně možné přidávat do hry nový obsah jako čepičky, náhrobky a další. Ovšem novinek bude zřejmě daleko víc; pravděpodobně povedou k doladění celé hry a mimojiné i k vylepšení červích tříd. Vývojáři se také chválí zatím nejlepším fyzikálním enginem, tak uvidíme, co na tom bude pravdy.

A jako bonus, vývojáři snad konečně konečně alespoň v jedné oblasti vyslyšeli volání hráčů. Nabídka zbraní při hře již nezabírá celou obrazovku, ale zobrazuje se pouze v rohu s malými ikonami zbraní. Něco, co dobře známe z počátků série.

Ano, Worms Revolution byla hra s nápadem, ale v pár směrech nedotažená do konce. Clan Wars by měli být o krok dál a třeba zase vrátí červivé sérii napětí, drama a zábavu. Tak, jak jsme byli zvyklí např. ve Worms Armageddon. :-)

Mimochodem, náš blog neumírá, jenom teď bylo takové sušší období. Máme připravených pár článků, které se na blogu objeví během léta.

3 komentáře:

  1. I like what you shared in the article, thank you for that, it has given me more experience. I would like to share with you some interesting things, if you have free time and want to find a tool for fun read it now.những câu chuyện ý nghĩa về tình yêu Read and ponder the good quotes of life below, you will surely draw in life's own deep lessonsquotes about wanting what you cant haveOr you can go and search for the most fun games to play likenhạc chuông đế chế. Surely what I'm introducing to you will not disappoint you. Please click and experience. Having fun.

    OdpovědětVymazat

Worms: Clan Wars

Po dlouhé době se hlásíme z našeho blogu a přinášíme stručné informace o nově chystané hře, která má vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto rok...