4. července 2013

Worms: Clan Wars

Po dlouhé době se hlásíme z našeho blogu a přinášíme stručné informace o nově chystané hře, která má vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

http://i2.cdnds.net/13/25/618x265/gaming-worms-clan-wars.jpg
Jedná se o Worms: Clan Wars, hru tentokrát jen a pouze pro počítače. Na první pohled téměř jako Revolution, ovšem se zcela novou příběhovou lajnou, novými zbraněmi a - teď se podržte - válkami klanů. Hráči si buď mohou založit vlastní klan, nebo se připojit k již existujícímu, a vést bitvy proti ostatním klanům, jak přátelské, tak v ligách. Neméně zajímavá je integrace se Steam Workshopem, s jehož pomocí by mělo být údajně možné přidávat do hry nový obsah jako čepičky, náhrobky a další. Ovšem novinek bude zřejmě daleko víc; pravděpodobně povedou k doladění celé hry a mimojiné i k vylepšení červích tříd. Vývojáři se také chválí zatím nejlepším fyzikálním enginem, tak uvidíme, co na tom bude pravdy.

A jako bonus, vývojáři snad konečně konečně alespoň v jedné oblasti vyslyšeli volání hráčů. Nabídka zbraní při hře již nezabírá celou obrazovku, ale zobrazuje se pouze v rohu s malými ikonami zbraní. Něco, co dobře známe z počátků série.

Ano, Worms Revolution byla hra s nápadem, ale v pár směrech nedotažená do konce. Clan Wars by měli být o krok dál a třeba zase vrátí červivé sérii napětí, drama a zábavu. Tak, jak jsme byli zvyklí např. ve Worms Armageddon. :-)

Mimochodem, náš blog neumírá, jenom teď bylo takové sušší období. Máme připravených pár článků, které se na blogu objeví během léta.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Worms: Clan Wars

Po dlouhé době se hlásíme z našeho blogu a přinášíme stručné informace o nově chystané hře, která má vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto rok...