25. května 2008

Plagiátorství na Worms Centrále (vyřešeno)

Aktualizováno (26. 5. 08): Redaktoři Worms Centrály zareagovali na naši stížnost stejně jako v minulosti velmi slušně a bezproblémově a na příslušné stránky svého webu umístili informaci o převzetí některých informací od nás. Děkujeme :-)

Kluci z Worms Centrály se nám opět předvedli v plné parádě a tentokrát neváhali opsat jednu z klíčových součástí našeho webu - Průvodce misemi. Bohužel pro ně nebyl návod na Worms World Party dopsaný až do konce, a tak je jejich opisování velmi snadno prokazatelné - Lukáš Gajdošech alias Leon totiž neměl ani tu slušnost, aby si mise zahrál, než návod na ně poskytne svým čtenářům, a tak psaní návodu ukončil v 35. misi s tím, že tato mise byla poslední. Ano, poslední byla, ale pouze v návodu na našem webu :-D - ve skutečnosti je totiž ve WWP misí 45.

Důkaz místo slibů? Tady je:Zapamatujte si tedy jednou pro vždy, že slepé opisování nikam nevede a je potřeba při tom alespoň trošku přemýšlet a získané informace ověřit. ;-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Worms: Clan Wars

Po dlouhé době se hlásíme z našeho blogu a přinášíme stručné informace o nově chystané hře, která má vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto rok...