22. května 2012

Červí revoluce?

Možná jste již zaregistrovali, že se chystá nový díl červů – tentokrát s názvem Worms Revolution.
Hlavními novinkami by pak měla být např. propracovanější práce s vodou. Ta by měla umožnit např. provrtat do země díru, ze které začnou tryskat gejzíry čiré tekutiny. Ta pak může zaplavit červíky v okolí. V souvislosti s tím se spekuluje, zda se neobjeví i nějaké nové zbraně, které budou vodu přímo využívat (vodní dělo?).

Další novinkou by měla být povolání. Ta jednotlivým červům přiřadí určité vlastnosti jako rychlost pohybu, dostupné zbraně apod. Pokud by byla hra dostatečně propracovaná a nebyla tak limitovaná odlišnou fyzikou pohybu (jako Worms Reloaded), mohlo by se jednat o velice zajímavý taktický prvek, který by hru mohl obohatit o nové strategie a herní módy.

Celá hra bude provedená opět v pseudo2D zobrazení, podobně jak Reloaded. Ne snad, že by hra byla vyloženě ošklívá, ale na "ručně malovanou" grafiku Worms Armageddon či Worms World Party to pořád nemá. Třeba si ale jednou i vedení uvědomí, co je vlastně nejlepší/nejhezčí. :-)

Co myslíte – připraví nám konečně Team17 hru, která se stane zdatným nástupcem naší oblíbené hry? Nebo půjde o další "komerční výkřik do tmy"?

1 komentář:

  1. Co se týče spekulací o nových zbraních, reálně už to žádné spekulace nejsou :-)

    Na Facebooku byly zveřejněny fotky, které ukazují "vodní pistol" a "vodní bombu" v akci, viz http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150890676153476.437961.54059728475&type=3

    OdpovědětVymazat

Worms: Clan Wars

Po dlouhé době se hlásíme z našeho blogu a přinášíme stručné informace o nově chystané hře, která má vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto rok...