4. dubna 2012

Kdo je kdo: Ervum

Trojnásobný bronzový medailista z našich soutěží, vítěz základní skupiny probíhajícího turnaje ve WxW, ale také hráč, který hrál už historický první turnaj na Worms Česky. To je Ervum! Mimochodem je to také člověk, který dnes slaví 22. narozeniny, tak mu přejme všechno nejlepší a hodně medailí v budoucích turnajích. :-) Než se však Ervum k vítězství ve WxW 2012 dopracuje, přečtěte si jeho odpovědi na otázky našeho dotazníku...


Proč hraješ wormíky?
Protože, to je jediná hra, která mně baví a splňuje všechny moje požadavky, které by hra měla splňovat. Takže, mně ani za ty léta co ji hraji, nepřestala bavit, ale už jsem ji omezil a nevěnuji ji tolik času jako kdysi. Ale pro odreagování, zábavu, vystresování je ideální a žádnou podobnou hru neznám.

Kdy jsi je začal hrát?
Přesné datum už bohužel neznám. V té době jsem ještě chodil na základní školu, a vzpomínám si, jak jsem šel spolužákovi pomoct s počítačem a jak jsem tam přišel tak neuměl nainstalovat WWP(Worms Word Party). Tak jsme spolu pak několikrát hráli i po Hamachi. Později jak běžel čas a jak mně hraní bavilo stále více a více tak jsem se potýkal s hlavním problémem a to odkud sehnat spoluhráče, abych si mohl zahrát své oblíbené WWP. Na wormnetu jsem sehnal několik českých hráčů a od každého jsem postupně žebral ICQ , abychom si mohli zahrát i někdy příště. Jen jak už to v životě bývá každý má/měl nějaké povinnosti a tak jsem potřeboval více a více lidí, abych si mohl zahrát kdykoliv já budu chtít a né až bude mít někdo čas, v tomhle jsem chtěl mít volnost a tak jsem si vytvořil na ICQ postupem času slušný seznam českých hráčů s kterými jsem pravidelně hrál, ať už po Hamachi, které nebylo ideální nebo i jinak po domluvě. A postupem času vznikl web, který měl informovat české hráče, a taky shromažďovat kontakty pro další hry. Jak můžete vidět plán vyšel perfektně a mohl později vzniknout i první oficiální turnaj, který bohužel nedopadl úplně podle představ a očekávání. A já krátce po turnaji propadnul hraní online hry Lineage 2. Kde jsem měl svou postavičku a pobíhal po virtuálním světě. Že to byla ztráta času jsem zjistil až cca po 2 letech a skoro okamžitě jsem se vrátil k WWP/WA, zjistil jsem, že se něco změnilo a WWP už není co bývalo lidí online málo tak jsem se podíval a zjistil že WA nahradilo WWP a tak jsem zavítal jako ztracený syn zpět do komunity, z které už jsem až na několik slabších chvil nevystoupil. A jsem hrdý, že jsem za celou dobu poznal tolik skvělých přátel/spoluhráčů.

Kolik času hraní věnuješ?
Podle průměru by to bylo 3.5151 hry na den. Kdysi bych na tuto otázku měl jasnou a pravdivou odpověď, celý svůj volný čas. Ale ta léta už jsou nenávratně pryč. Občas nehraji dva týdny, nebo hraji celý večer. Avšak nejvíce mně vždy povzbudí nějaký nový turnaj,  a pak je aktivita na WN častější, abych si procvičil mód, či zahrál tréninkově s dávnými přáteli.

Tvá nejoblíbenější zbraň?
Na tuhle otázku by mohlo za mně odpovědět hned několik členů z Wcz jelikož, vědí že pro mě je srdcová a nejoblíbenější zbraň Sheep launcher ke které jsem z velké lásky poskládal i pár videí.

Nejoblíbenější herní mód?
V minulosti jsem měl nejoblíbenější Fly, ale teď už dávám přednost WxW v které jsem se našel.

Oblíbený přízvuk (mluva červíků)?
Asi dva týdny jsem používám český mafia dabing,ale nebylo to ono takže jsem se vrátil ke klasice English a tu používám.

Proč (ne)používáš WormKit?
Používal jsem hlavně pro nové funkce RubberWorm (antisink,wind), nepoužíval jsem ho příliš často. Ale jakmile jsem našel funci wkCinusKick(http://worms.cinus.org/wkcinuskick/), která umožnila zakladateli hry vyhodit ze hry neposlušné hráče, kteří  neznali/nerespektovali pravidlá tak jsem si ji velmi oblíbil. Bohužel s novou verzí 3.6.30.0 jsem se musel s touto funkcí rozloučit, protože už nový patch nepodporovala… :/

Jak vidíš WA za 5 let?
Naše komunita Wcz zažije rozsáhlý rozkvět a bude hlad po turnajích, které budou probíhat paralelně minimálně 2, aby uspokojily poptávku všech členů.

Co říkáš na Worms Reloaded?
Z nostalgie jsem si ji koupil už předprodeji, avšak už to není  to pravé, a tak jsem se po projetí single misí vrátil zpátky k WA, a první turnaj mně v mém názoru jen utvrdil.

Koníčky mimo PC:
Investování.

Oblíbená kniha:
Nečtu, knihy co jsem přečetl by se daly spočítat na prstech…

Oblíbený film:
Puls, Horší než smrt. Ale spíše dávám přednost seriálům, ke kterým mám bližší vztah tam je pro mě top 24 
hodin.

Oblíbené jídlo:
Řízek s hranolky, Knedlíky na páře s borůvkami.

Oblíbený nápoj:
Kofola

Zlozvyky:
-

Vzory v životě:
Každý kdo si umí svůj život uspořádat a naplánovat.

Životní motto:
"Nepracujte pro peníze, nechte peníze, ať pracují pro vás." Robert Kiyosaki

Místo, které bys rád navštívil:
Wall Street, Las Vegas

Co tě rozesměje:
Lidská hloupost, přátelé…

Něco, co bys k sobě chtěl dodat a neobjevilo se v otázkách? :-)
-

Žádné komentáře:

Okomentovat

Worms: Clan Wars

Po dlouhé době se hlásíme z našeho blogu a přinášíme stručné informace o nově chystané hře, která má vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto rok...