14. dubna 2009

Zbraně ve Worms 2: Armageddon

O tom, že se chystá další várka 2D červíků pro PC jsme Vás informovali již dříve. Nyní se pojďme podívat na některé nové zbraně, které nás ve W2A čekají.

Elektromagnet

Zatímco jedna jeho strana kovové objekty přitahuje, druhá je odpuzuje. Elektromagnet bude fungovat na objekty jako miny, naváděné rakety nebo rakety z Náletu (Air Strike). Práce s magnetem bude vysoce chaotická, avšak přinese zajímavé možnosti, jak pro útočně, tak pro defenzivně laděné hráče.

Bunker Buster Bomb

Zbraň vysoce využitelná proti hráčům, kteří se na začátku hry někam zavrtají, přečkají první děsivé tahy a na konci hry ze své jamky vylezou a pobijí, co zbylo. Bunker Buster Bomb bude na mapu shozena z letadla (podobně jako Air nebo Napalm Strike). Po nárazu se zavrtá hluboko do země, kde způsobí další masivní výbuch. Otevřou se tak nové jeskyně a cesty k nepříteli.

Plynová pumpa

Další zbraň vhodná na „tuneláře“. S touto zbraní vypustíte přímo do tunelu jedovatý plyn, který červíka postupně otráví (skunk má dalšího konkurenta).

Blesk

Další ze zbraní s velmi nepředvídatelnými výsledky. Blesk způsobí elektrický výboj na požadovaném místě s různými efekty. Pokud se blesk trefí do náhrobku, který zbyl po jednom z uhynuvších červů, tento červík vstane z mrtvých a vrátí se do hry. Trefí-li se blesk do magnetu, jeho polarita se obrátí. Podle dostupných informací má blesk mnohem více funkcí a bude tak pouze na hráčích, kolik jich objeví. Podle mého názoru se jedná o jednu z nejzajímavěších připravovaných zbraní.

Nahrávám obrázek

Klikněte kamkoliv pro zrušení

Obrázek není dostupný

8 komentářů:

 1. Lidi a jako neprislo vam divne ze se o tomto nic nerika na foru? sak to je na Xbox live :D tedy aspon co ja se docet

  OdpovědětVymazat
 2. 1) Já jsem se tyhle informace dočetl v nějakém preview PC verze hry.
  2) Že ti není hanba tu vystupovat takhle anonymně. :(

  OdpovědětVymazat
 3. To byl Korgo ne? Aspoň ta moravština a celkově nízká úroveň vyjadřování a myšlenkových pochodů tomu napovídá. (Bez urážky, pokud se nejedná o Korga. S urážkou, pokud ano. :D)

  Oficiální prohlášení Team17:
  We're planning on bringing a new title to PC via Steam later in the year, most likely based on the game we're developing for XBLA currently, which is a HD combo of the best bits of Armageddon and our recent 'Open Warfare 2' feature set.

  OdpovědětVymazat
 4. A jóóó, Korgo. :-D To "šak" ho prozradilo, Sherlocku. 8-) :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Ne :) Jen Kamos co byva o par Km dal ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Fér, že ses přiznal, Korgo. ;-) :-D

  OdpovědětVymazat
 7. To vazne nejsu ja sem nalinkoval kamose do WA vole :D (a jesi to kontrolujes podle IP tak mam stejnou jako pulku slavicina ;) ,ktery je odemna 10 km) mame od nich net.

  OdpovědětVymazat
 8. No tak to pak pardón no. :-D Ale mluvíte tam všici stejně. :-D

  OdpovědětVymazat

Worms: Clan Wars

Po dlouhé době se hlásíme z našeho blogu a přinášíme stručné informace o nově chystané hře, která má vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto rok...